KONST / Litografier / Färglitografi 13486594
nr 1348 6594
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Färglitografi, Vintergård. Signerad, numrerad 131/250, daterad 1947. Motivet: 41x55 cm
måndag 21 september 2020
kl 19:22:24
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor